Menu

Võru Kannel tänas koostööpartnereid ja toetajaid

  • Kirjutas Kadi Annom

 Teisipäeva õhtul kutsus Võru Kannel oma koostööpartnerid külla, et rääkida sellest, mis tehtud ning tutvustada, mis alles ees. Taamal SA Võru Kannel juhatuse liige Heiki Kelp õhtut sisse juhatamas. Foto: AIGAR NAGEL

Tänu koostööpartneritele on Kandlest saanud regionaalne kultuurikeskus, kuhu koondub enamik tähtsündmusi

SA Võru Kannel juhatuse liikme Heiki Kelbi sõnul on kultuur protsess ja ei sõltu enam nii väga hooaegadest. „Võin öelda, et meil ei ole enam hooaega, vaid pigem on kogu aeg üritused. Ka suvekuud on muutunud atraktiivseteks. Kui kohalik publik armastab meie juures käia pigem talvel, siis mujalt tulija just suvel,” juurdleb Kelp ja lisab, et Kandle huvi ongi täita maja aasta ringi. 2017. aastal külastas Võru Kannelt 90 000 inimest. Neist 35 000 kinokülastajat ning 30 000 teatri- ja kontserdihuvilist. Muid üritusi, nagu näiteks seminarid, konverentsid ja firmaüritused, väisas 25 000 inimest.

Paari aasta jooksul plaanis soetada 200 000 euro väärtuses tehnikat

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD