Menu

Emale kingitud lilled tulevad südamest

  • Kirjutas Kadi Annom

FOTOD: Aigar Nagel

Käesolev nädalavahetus on lillekauplustele töörohke

TÄHTPÄEV > Emadepäev on naistepäeva kõrval lillepoodide jaoks teine väga töökas tähtpäev. Kui naistepäeval soovitakse meeles pidada kolleege, sõpru, emasid ja üldse kõiki naisi enda ümber, siis emadepäev on isiklikuma ja armsama tähendusega. Ehk see on ka põhjuseks, miks naistepäeval lähevad lillepoodides kaubaks pigem üksikud õied, kuid emadepäeval ostetakse rohkem lillekimpe. Ettevalmistused emadepäevaks algavad lillekauplustes juba umbes kuu aega enne. Tellimuste tegemisel arvestatakse ennekõike eelmise aasta sama perioodi müüki ning klientide eelistusi, et valik oleks maksimaalselt hea ning et kõik soovijad leiaksid endale sobivaima.

Emadepäevaks tellitakse armsaid kimpe

Maarika Lilleseadete perenaine Maarika Paap on lillekauplust pidanud peaaegu paarkümmend aastat ja ütleb, et teeb seda tööd nii kaua, kuni on õnnelik. Õnne leiab Paap igas tähtpäevas, emadepäeva peab ta eriti südamlikuks ja armsaks. „Minu enda ema suri küll 18 aastat tagasi, kuid tunnen, et ta aitab mind alati, kui mul on mõni raskus teel. Minu enda lapsed on juba pesast välja lennanud, kuid mulle ikka väga kallid. Pean emadepäeva väga oluliseks päevaks ja seda teevad ka minu kliendid.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD