Menu

MUREKOHT Võru linnas käivad ehitustööd

Varasemalt oli üks bussipeatus Katariina allee ääres,  keskväljaku vastas ja teine Antiigi poe ees.   Ehitustööde käigus on üks pink kolitud Roosi-Karja lõigu vahel oleva ajutise bussipeatuse juurde aga üle tee asuv bussipeatus on ikka veel pingita. FOTOD: Aigar Nagel

Võru keskväljaku ehitustöödega seoses on linna ristmike juurde paigaldatud ümbersõitu suunavaid ja keelavaid liiklusmärgistusi.

14. maist alates on suletud keskväljakuga piirnev Tartu tänava lõik ja Jüri-Tartu tänava ristmik.

Kõige olulisem on järgida ajutisi liikluskorralduse märke. Ehituse käigus teid suletakse ja avatakse. Praegu on kinni Jüri-Tartu tänava ristmik ja sealt lähtuvad lõigud Koidula tänavani ja Lembitu tänavani. Tupiktänavad on täielikult Lembitu tänav ja osaliselt Jüri ja Tartu tänav (Jüri-Tartu ristmiku ümbruses). „Linnavalitsuse ja ka ehitaja eesmärk on võimalikult kiiresti lõigud uuesti liikluseks avada. Hetkel kulgevad tööd plaanipäraselt.

Suuremateks linna üritusteks, mis algavad juuli esimese nädala lõpust, on eesmärk Jüri tänav liikluseks taas avada,” märgib Võru linna avalike suhete spetsialist Marianne Mett.

Võrus käivad linna peatänavatel ulatuslikud kaevetööd. Fotod: AIGAR NAGEL

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next