Menu

Võru Kandles tänati Kreutzwaldi kooli tublimatest tublimaid õpilasi

  • Kirjutas Heleri Lakur

 Parima klassi tiitli pälvisid 9.b klassi õpilased. Kusjuures samas klassis õpivad kooli parim raamatusõber, sõnaseadja, laulja, leiutaja ja Kreutzwaldi pärandi edasikandja. Foto: VÕRU KREUTZWALDI KOOL

TÄNUÜRITUS > Kolmapäeva õhtul tänati Võru Kreutzwaldi kooli tublimatest tublimaid õpilasi. Tänuüritus toimus Võru Kandles. Direktori vastuvõtt korraldati kolmandat aastat (kooli loomisest alates) ja sellest on kujunenud välja meeldiv traditsioon, mida oodatakse. „Tore, et selle ürituse suurtoetajad juba kolmandat aastat järjest on Navitrolla ja AS Barrus, samuti Võru Kreutzwaldi kooli fond,” sõnas kooli direktor Kaider Vardja.

Kooli parimad nominendid

Kõigil Võru Kreutzwaldi kooli töötajatel ja ka õpilastel oli võimalik esitada õpilasi 19 nominatsioonile kuni 3. maini. Hindamisperioodiks oli 9. mai 2017 – 30. aprill 2018.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD