Menu

Themis Õigusbüroo jurist Tanel Riivits: „Võlgniku elu ei pea mugav olema.”

Isikud, kes on üritanud vältida oma maksuvõlgasid pikemat aega, peavad enne tavaellu naasmist siiski oma eelmisest eluetapist tasumata võlad likvideerima, et saada näiteks pangalaenu või tööle. Themis Õigusbüroo juristi Tanel Riivitsa sõnul leiab kolmandik juhtumitest lahenduse mõistliku aja jooksul. Foto: AIGAR NAGEL

ÕIGUSABI > Uurisime Themis Õigusbüroo juristilt Tanel Riivitsalt, kuidas ja miks peab tänapäeval võlgnikega avalikus ruumis suhtlema.

Siinkohal peame silmas vajalikkust suhelda võlgnikega avalike ja kogukondlike Facebooki gruppide kaudu. Kuivõrd võlakoormaga seotud isik peab olema avalikkuse eest kaitstud ja kas peab olema kaitstud? Meid huvitab Themis Õigusbüroo senine praktika ja kokkupuude võlgnikega, sest büroo tööd on kiidetud, kuid samal ajal on suudetud võlgnike elu piisavalt keeruliseks teha.

Kuidas leiab tavakodanik õigusbüroost abi?

Themis Õigusbüroos töötavad kogenud ja edumeelsed juristid. Büroo igapäevane töö on aidata büroo poole pöördunud isikuid, kellel on mitmesugused õigusprobleemid. Jagatakse tasuta nõustamist, et anda pöördujale ülevaade, kas ja milline võimalik lahendus tema probleemi osas eksisteerib. „Kuuleme tihti, et enne pöördumist oli inimene oma mure lahendamiseks igasuguse lootuse kaotanud, kuid olukorda analüüsides jõuame teistsuguse arusaamiseni. See annab pöördunule lootust ja optimismi edasiseks,” alustab Riivits.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next