Menu

Võru tüdruk Maria Jürisaar pälvis parima noore mäesuusataja tiitli

  • Kirjutas Heleri Lakur

Maria Jürisaar (pildil) treenib neli korda nädalas ja treeninglaagrites käib ka neli korda aastas. Ka sel suvel ei puhka ta kogu aeg. Aasta noore tiitli autasust sai ta teada ema käest. Foto: AIGAR NAGEL

TEGIJA ❯ Maikuu viimasel nädalal toimus Nõmme spordikeskuses Eesti Suusaliidu hooaja lõpetamine, kus olid koos vägevamad mäesuusatajad, murdmaasuusatajad, kahevõistlejad, suusahüppajad ja freestyle-suusatajad. Üritusel oli üheks tunnustuse saajaks ka Võru tütarlaps Maria Jürisaar, kes pälvis mäesuusatajate seas aasta parima tüdruku tiitli.

Aasta parima noore tiitel

Tiitel antakse kuni 16aastaste sportlaste arvestuses. Maria ema sõnul võistles Maria möödunud aastal küll alles U10 vanuseklassis, kuid tänu silmapaistvatele tulemustele nii Eestis kui ka välismaal osutus valituks tema. „Maria võitis sel hooajal Eesti meistritiitlid kõikides distsipliinides ja noppis poodiumeid nii Lätis kui ka Soomes. Tunnustuse andis välja Eesti Suusaliit,” on ema Ave Jürisaar tütre saavutuste üle uhke.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD