Menu

Võru Magaziini kolimine käib täie hooga

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Uus Magaziin avatakse plaanikohaselt augusti eelviimasel päeval. Foto: AIGAR NAGEL

KOLIMINE ❯ Räpina maanteele praeguse Magaziini kaupluse kõrvale on hoogsalt kerkinud uus ehitis, mida klientide vastuvõtuks täistuuridel sisse seatakse. OÜ KPG Kaubanduse juhatuse liikme Ursel Kaarna sõnul ollakse töödega graafi kus ja tegemised on sujunud plaanipäraselt.

„Uue poe uksed avame 30. augustil. Kaupa koondame kokku järk-järgult ning hooajakaubad jäävad klientidele kättesaadavaks ka kolimisperioodil. Usume, et ümberkorraldustes on klientidele ka kasulik pool, sest senisest erinev kaubapaigutus tõstab esile tooted, mida sagedased külastajad varasemas ruumikitsikuses ehk ei märganudki,” on Kaarna positiivselt meelestatud. Seda, kas mingil perioodil kolimise vältel Võru kauplus ka päriselt suletakse, on Kaarna sõnul vara öelda, kuid ta lubab, et klientidele antakse muudatuste kohta kindlasti infot.

Kommentaarid   

+2 #1 Kadaja Mihkli 2018-08-02 16:07
Politseile suurepärane parkla! :-)
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #2 Linnakodanik 2018-08-05 11:08
Supermarketite äärelinna ehitamine lammutab linnastruktuuri , suretab linnaelu ja tekitab linnale välaminekuid.
Linnal peab olema keskus, kus saab ka jalgsi asjad aetud. Siis on kesklinnas elu ja linnakodanikel on põhjust kesklinna koguneda ja tänavale tulla.
Saksamaal on mitmetes liidumaades loobutud uute supermarketite linna äärde rajamisest, sest linnad jäävad tühjaks ja neist elu kaob. Loodus tühja kohta ei salli, nii vallutavad kesklinna pätid.
Kohalik lahendus, kiriku kõrvale turu toomine, ei ole piisav linnakeskuse säilitamiseks.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD