Menu

Unimoto võistlustel Mehkamaal keerutati tolmu üles

  • Kirjutas Heleri Lakur

Motoklubi Wildhogs MC liikmed Jürgen Roop (vasakul) ja Elar Kendaru demonstreerivad oma kätega ehitatud unitsiklit. FOTO: Heleri Lakur

Laupäeval, Avatud Mehkamaa päevade raames motoklubi Wildhogs MC poolt korraldatud unimoto võisltustel sai näha üherattaliste elektrimootorrataste kiiruskatseid.

Avatud Mehkamaa päev toimus esmakordselt Võrumaal ja on saanud inspiratsiooni Avatud talude päevast. Mehkamaaks kutsutakse endise Mõniste valla territooriumi, mis 2017.aasta haldusreformi järgselt kuulub Rõuge valla alla.

Motoklubi Wildhogs MC liikme Elar Kendaru sõnul korraldab nende klubi unitsikli võistlusi juba kaheksandat korda ja võib öelda, et tegemist on üsna ohtliku sõiduga. Eestis on säärased võistlused suisa unikaalsed, sest ükski teine klubi Eestis võistlusi läbi ei vii.

“Kuna meie klubi nimi tähendab eesti keelde tõlgituna metssead (inglise keeles wildhogs), siis leidsime, et säärane mööda põldu üherattalise tsikliga kündmine sobib meie klubi nimega hästi kokku,” naerab mees.

15 PÄEVA ENIMLOETUD