Menu

Võru uue erihooldeteenuste keskuse rajamise ümber valitseb kummaline vaikus

Linnapea sõnul on Võrusoo kooli ümbrust käidud korrastamas, kuid ta tõdeb, et vaba raha Võru linnal ei ole, et hoonet üles vuntsida. Neid kohti, kuhu raha panna, on rohkemgi veel. Koolihoone taha (koolihoonest paremale), Kreutzwaldi, Kraavi ja Soo tänava vahelisele alale endise kooli territooriumile kerkivad aga peatselt uued hooned. Fotod: HELERI LAKUR

OOTUSES ❯ MTÜ Lõuna-Eesti Erihooldusteenuste Keskuse (EHTK) plaanide kohaselt pidi Võru linna rajatama kahest hoonest koosnev peremajade kompleks erivajadustega inimestele, kes elavad praegu ruumikitsikuses Meegomäel. Esialgsete plaanide kohaselt detsembriks valmima pidanud hooneid aga pole praeguse seisuga veel ehitama hakatud.

Detailplaneeringu kohaselt, mille on Võru linn eelmise aasta 22. novembri korraldusega kinnitanud, hakkavad peremajad asuma Fr. R. Kreutzwaldi, Kraavi ja Soo tänava vahelisel alal, endise Võrusoo põhikooli taga. Planeeritav kinnistu osa on hoonestamata.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next