Menu

Hauka laadal oli nii lõbu kui ka pahupoolt

  • Kirjutas Liana Allas

Kohalikud lõõtsavägilased. Foto: LIANA ALLAS 

SUURLAAT > Ilm seekord suurt muret ei põhjustanud, kuumalaine oli tagasi andnud, sai läbi ilma äikese, suurte tuulepuhangute ning lendavate telkideta. Politseiinfo nii rahulik ei olnud.

Lõuna prefektuuri Kagu politseijaoskaonna Võru piirkonnavanem Anti Paap sõnas, et Hauka laada pahupoole statistika kohaselt tabati viis joobes juhti, üks neist kriminaalses joobes, registreeriti ka viis joobes alaealist, mõned peksmised, 14 isikut viidi kainenema. Peale nende juhtumite tülitsesid pühapäeval tunnike pärast laadapäeva ametlikku lõppu Hauka Konsumi juures kaks ilmselt omavahel tuttavat meest, sõnavahetuse käigus vigastas üks mees teist noaga. Kohale tuli kiirabi, kannatanu elu ohus ei ole.

Sekka meelehärmi valmistanud juhtumitele oli loomulikult rohkelt laadamelu ning kaupu ja tegevusi peaaegu igale maitsele.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD