Menu

Sotside uus erakonnaliige Marina Kaljurand ei tulnud Võrumaale sünnipäeva tähistama, vaid tööd tegema

  • Kirjutas Heleri Lakur

POLIITIKA ❯ Neljapäeva pärastlõunal oli kõigil huvilistel Võru Kesklinna pargis võimalus kohtuda vähem kui kolme kuu eest Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda astunud Marina Kaljuranna, Võru linnapea Anti Allase ning riigikogu liikme ja Rõuge priitahtlike pritsimeeste juhatuse liikme Kalvi Kõvaga, kes jagasid oma mõtteid ja selgitusi aktuaalsetel teemadel enne lähenevaid riigikogu valimisi.

Anti Allas sõnas Võrumaa Teatajale, et tal oli igati meeldiv kohtuda ja ühes vestlusringis olla 2016. aasta presidendivalimiste ühe rahva soosikuga, kes nüüdseks on astunud ka Allasega samasse erakonda.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #11 usssss 2018-09-10 11:58
ja teatud inimestele jamade ette mängijates ametnikele meil on teie kildkonnast körini vanasti oli telefoniraamatu s paar perekonna nime pool raamatut täis te löpetage oma debiilsus ära muidu maksate busside bensiini kinni :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #12 tegelikult 2018-09-10 13:10
ei ole Võru ja k gb-lapsepõlv nii tihedalt seotud, kui viimase aja uudiste järgi arvata võib.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD