Menu

Sellel nädalal võtab päästeamet koolide ja lasteaedade tuleohutuse luubi alla

  • Kirjutas Heleri Lakur

Päästeameti Lõuna päästekeskuse ohutusjärelevalve büroo peainspektori Madis Pintsoni sõnul Võru Okasroosikese lasteaias tehtud kontrollreidi käigus olulisi tuleohutusnõuete rikkumisi ei leitud. FOTO: Aigar Nagel

OHUTUS ❯ Kooliaasta alguses võtavad päästeameti ohutusjärelevalve osakonna inspektorid üle Eesti ette kontrollkäigud haridusasutustesse. Esmaspäeval alustati massilise reidi raames koolides ja haridusasutustes tuleohutuse kontrolli, mille käigus kontrollitakse nende hoonete tuleohutusalast seisukorda, et maandada tulekahjuriske ja et õnnetuse korral oleks võimalik hoonest ohutult väljuda.

Haridusasutuste tuleohutus luubi all

Päästeameti Lõuna päästekeskuse ohutusjärelevalve büroo peainspektor Madis Pintson alustas haridusasutuste kontrollkäiku eile keskpäeval Võrus Okasroosikese lasteaiast. Inspektorid valisid külastatavad haridusasutused olemasoleva info järgi. Pintsoni sõnul tegi ta tänavu valiku Okasroosikese lasteaia ja Kääpa kooli kasuks Võrumaal, sest need on asutused, mida tema pole varem külastanud ning mis kuuluvad tema tööpiirkonda Võru linnas ja vallas.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD