Menu

FOTOD Navi külaingel: Mai Timmi ja tema üheksa ametit

  • Kirjutas Heleri Lakur

Mai Timmi end suureks filmifänniks ei pea, kuid lastele näitab ta neid hea meelega ja võtab võimaluse korral taas ette ringkäigu Võrumaa lasteaedadesse ja koolidesse. Fotod: AIGAR NAGEL

Möödunud nädalal anti kodanikupäeva aumärgid vabariigi viieteistkümnele silmapaistvale inimesele, kes on oma kogukonnas või laiemalt ühiskonnas jätnud olulise jälje, edendades kodanikukasvatust, väärtustades kodanikuteadvust või tehes vabatahtlikutööd oma kogukonnas. Üht kodaniku aumärgi saajatest, MTÜ Navi Külaselts juhatuse liiget Mai Timmit võib kirjeldada kui Hunt Kriimsilma oma üheksa ametiga, kellele läheb korda kodukoha hea käekäik.

Järva-Jaani tüdrukust sai Navi külaingel

Eestimaa teisest otsast vähem kui kümne aasta eest Navi külla elama asunud Mai Timmi üllatus oli suur, kui ta sai teada, et on üks siseministeeriumi kodaniku aumärgi saajatest.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD