Menu

Anti Allas: „Võru ei kaotaks, vaid võidaks”

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Võru linnapeal Anti Allasel on Võru linna ja maakonna elu edasiviimiseks mitu plaani, kuid riigikogus olles näeb ta suuremaid võimalusi nende elluviimiseks. Foto: AIGAR NAGEL

Mõni päev tagasi tegi Võru linnapea Anti Allas teatavaks, et soovib kandideerida tulevastel riigikogu valimistel. Viimati kirjutas Võrumaa Teataja 16. juunil linnapeaga tehtud intervjuus, et ta on otsuses, kas kandideerida või mitte, veel kahevahel. Nüüd aga ütleb linnapea, et otsus sündis raske südamega, ent ta peab seda praegu õigeks.

Allas: „Riigikogu võidab ja Võru ei kaotaks”

Ilmselt paljude linnakodanike jaoks tuli teade suure üllatusena. Kui küsisime Anti Allaselt, kas ta hindab oma panust riigikogus suuremaks kui praegu linnapeana, siis vastas ta, et need on kaks erinevat asja. „Linnapeana saab linnas rohkem midagi konkreetset ära teha, kuid Võru ja Kagu- Eesti piirkond vajavad rohkem regionaalpoliitilist panust. Võru linna saatus sõltub ka väga palju parlamendi otsustest.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+9 #11 tsinkplekkpäng 2018-12-10 23:07
hehee kirjutas:
ja ongi nii nagu pommi -jüri ennustas ühes videointervjuus :lol:

mida see jürka ennustas ... et allas kandideerib riigikokku. mis ta siis tegema peaks kui sotsidelt käsk käes ja mingi kogus hääli tal tegelikult siin ju on. rahakest on ka antud - ei saa ju vastu kuidagi hakata ... nagu see eesti eu armastus ...., isegi me välispoliitika instituut on nagu brüsseli esindus ja kamp kintsukaapijaid .
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #12 kah liikleja 2018-12-18 16:43
Ae Anti-poiss,mill al lumekoristus tänavatelt peale hakkab?
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD