Menu

Vastseliina internaatkool suletakse samuti

Vastseliina internaatkool asub aleviku keskuses mitmes hoones. Pildil kooli peahoone asula kõige uhkemas, endises Vastseliina rajooni täitevkomitee majas.  Foto: INNO TÄHISMAAKOOLID KINNI • Lisaks Vana-Antsla kutsekoolile on haridus- ja teadusministeeriumil (HTM) kavas veidi enam kui aasta pärast Võrumaal sulgeda ka Vastseliina internaatkool, kus õpivad käitumishäiretega lapsed.


„Riigikoolide tegevuse eest vastutavad ministeeriumi ametnikud on ette valmistamas haridus- ja teadusministrile ettepanekut Vastseliina internaatkooli sulgemiseks aastal 2013,” ütles ministeeriumi üldharidusosakonna asejuhataja Raivo Trummal. Ta lisas, et seda, kas minister ettepanekuga nõustub ja langetab otsuse kooli sulgemiseks, ei saa praegu veel öelda.


Kooli kodulehel internetis on üles pandud lausa loendur, mis edastas eile hommikul kella 10 ajal sõnumit: „Aigu om 523:14:00:00”. See tähendab, et kooli sulgemiseni on jäänud 523 päeva.

(Loe edasi ajalehest.)Kommentaarid   

+2 #31 ali 2 2012-10-01 11:53
Tamula Vanake kirjutas:
Võtab Soome vastu meil siin"üle jäänud" laudanaised ja traktoristid - võtab ka nande lapsed. Eesti eliidil pole vaja selle eest muretseda, mida Soome valitsus teeb.
Meie rahvaesindajad põhimure olgu vaid loodusväärtuslike maade kokkuost ja elamislubade müük sibulaile - ongi jeesti mäel omadega.

Kuuldavasti on enamus nendest lastest pärit just Tallinnast ja teistest suurematest linnadest.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #32 Ahjualune 2012-10-01 17:19
Soome võttis isegi meie esileedi issu oma tiiva alla, sest Presidendi äial ei kõlba ju väimeespoja riigis elada. Kaks nii kõva meest ei mahu ühte eestisse ära
Tsiteeri | ebasobiv
0 #33 LoL 2017-09-15 19:08
Mina lõpetasin peale seda kooli vee 2 kõrgkooli....
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD