Menu

Treener Eliise Abel: liikumine on parim stressiravim

  • Kirjutas Kadi Annom

Treener Eliise Abel naudib kõikide oma treeningute juhendamist, olgu treenitavateks lapsed, naised või mehed. Foto: KRISTIN KAUR

Eliise Abeli sõnul on tema eesmärk treenerina julgustada inimesi liikuma, eriti neid, kes ei ole veel julgenud astuda sammu, et saada iseendaga sõbraks ja liikuda ainult iseenda heaks. Iga algus on raske, kuid seda teavad ju kõik. Tähtis on alustada kohe, just praegu, sest keegi teine sind ei aita.

Võimalusi liikumiseks pakutakse piisavalt

„Võru spordikeskuses on väga mitmekülgne tunniplaan, kust igaüks leiab meelepärase treeningu. Peale selle saab treeningutega alustada igal ajal sõltumata vanusest või kehalisest vormist. Treeningud on jõukohased kõigile, sest koormuse ja intensiivsuse valib treenitav siiski oma võimete ja enesetunde järgi,” julgustab Abel ning lisab, et Võru spordikeskuse tunniplaanis leidub treeningtunde alates lihtsatest aeroobsetest treeningutest kuni kõrge intensiivsusega treeninguteni välja. „Naudin kõiki enda juhendatavaid treeninguid ühtviisi, olgu siis treenitavateks lapsed, naised või mehed,” on Abel optimistlik ja rahul.

FOTO Fotograaf Kristin Kaur

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

#1 Guest 2019-02-19 17:08
See kommentaar on administraatori poolt kustutatud
#2 Guest 2019-02-19 20:16
See kommentaar on administraatori poolt kustutatud

15 PÄEVA ENIMLOETUD