Menu

Võrumaa töömessil oli pakkumisel ligi 160 töökohta

Võrumaa Teataja

Töötukassa korraldusel toimus reedel kell 10-13 Võru kultuurikeskuses Kannel järjekordne Võrumaa töömess, kus tuli pakkumisele ligi 160 töökohta.

Töömessi eesmärk on viia kokku tööandjad ja tööotsijad. Võrumaale pakutakse üle 120 töökoha, millel lisanduvad 40 töökohta naabermaakondades. Leiab nii püsivat kui hooajatööd paljudes erinevates valdkondades. Messil osaleb 23 ettevõtet ning 10 partner- ja tugiorganisatsiooni, kes tegelevad arendus-, koolitus- ja haridusteemadega.

Töötukassa Võrumaa osakonna juhataja Ene Kerge sõnul on töömessile tulemas eelkõige suuremad ettevõtted, kes lähiajal soovivad täita enam kui üks või kaks töökohta. „Loodame, et nii tööandjad kui tööotsijad leiavad töömessilt seda, mida nad ootavad. Võrumaa osakonna juhina loodan, et töötukassa on Võru- ja naabermaakondade ettevõtjatele ja arendusorganisatsioonidele oluline partner ning esimene valik, kellega koostöös leida lahendusi töötajate värbamiseks ja koolitamiseks. Alates 1. maist hakkab töötukassa pakkuma täiendus- ja ümberõpet ka töötavatele inimestele – usun, et see tihendab meie koostööd veelgi,“ rääkis Kerge.

Lisaks töövahendusele toimub messil kaks põnevat infotundi. Esimeses räägib Tiina Leosk tööõigusest ning teises saavad kõik huvilised infot teistes Euroopa riikide töötamise võimalustest.

Kandle kohvikust saab messi ajaks karjääri- ja ideede kohvik, kus saab testida enda tugevusi ja nõrkusi, analüüsida enda tegevusplaane ning leppida messil alustatud individuaalnõustamiste jätkuna kokku aja uueks põhjalikumaks karjäärinõustamiseks.

Töömessi korraldamisele aitasid kaasa Võrumaa Arenguagentuur, Võru maavalitsus, Võru linnavalitsus ja Tsenter.

KUUM

ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next