Menu

Võrumaa Arenduskeskus alustas sisulist tööd

Võrumaa Teataja

Teisipäevast alustas sisulist tegevust Võrumaa omavalitsuste loodud sihtasutus Võrumaa Arenduskeskus, kuhu on koondunud Võru maavalitsuse arendusülesanded ning Võrumaa Arenguagentuuri ja Võrumaa Omavalitsuste Liidu tegevused.

Arenduskeskuse ülesanneteks on maakonna arengu kavandamine ja suunamine, maakonna võrgustikutöö, piirkonna turundamine, maakondlik väliskoostöö, kohalike omavalitsuste vahelise koostöö koordineerimine, maakondliku turvalisuse nõukogu töö juhtimine ja koordineerimine, rahvatervise ülesanded, maakonna kultuurikorraldus, maakonna haridusürituste korraldamine, siseriiklike toetusprogrammide rakendamine ja korraldamine ning lisaks ka Europe Direct Võru teabekeskuse ülesannete täitmine, edastas sihtasutus.

Võrumaa Arenduskeskuses jätkuvad info-, nõustamis- ja koolitusteenused ettevõtetele, vabaühendustele ja kohalikele omavalitsustele. Samuti jätkab arenduskeskuses tööd Võrumaa Turismiinfokeskus, mis jagab linna ja maakonna külalistele turismiinfot vaatamisväärsuste ja turismiteenuste kohta, tegeleb maakonna turismiarenduse ja turismitrükiste koostamisega.

Võrumaa Arenduskeskuse koosseisus on 16,7 töökohta ja tegevuskoht on endine maavalitsuse hoone Võru linnas.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next