Menu

Jõulukuul lisandus vähiravifondi rekordilised 314 000 eurot

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Võrumaa Teataja

Heategijad jooksid möödunud aasta detsembris vähiravifondi „Kingitud elu” piltlikult öeldes pikali, panustades fondi kokku rekordilise summa –314 000 eurot.

Tänu sellele sai fond aasta lõpus ulatada abikäe veel 20 inimesele, lisaks jätkus mitmete inimeste ravi toetamine. Kokku rahastas fond jõulukuul eestimaalaste vähiravi enam kui 160 000 euro ulatuses.  

„Täname kõiki, kes kinkisid annetusega inimestele elupäevi. Tänu teie toetusele saavad Eesti inimesed lootuse ja võimaluse elada täisväärtuslikult oma lähedaste keskel,” ütles vähiravifondi „Kingitud elu” juhataja Toivo Tänavsuu. „Kunagi varem ei ole me näinud nii palju heatahtlikke algatusi nagu nägime detsembris. Erilist rõõmu pakub see, et abivajajate heaks tahavad panustada lapsed ja noored. Samas kasvab ka abivajadus ehk abitaotluste hulk.“

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED