Menu

Nädala lõpp toob kohati kuni 14 miinuskraadi

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Võrumaa Teataja

Lähipäevadel kogub pakane hoogu ning nädala lõpus võib öösiti olla kohati kuni 14 miinuskraadi, prognoosib ilmateenistus.

Reede öösel on pilves selgimistega ilm. Öö hakul sajab Ida-Eestis lund ja lörtsi, lääne pool kohati lörtsi või vihma, pärast keskööd on sajuhooge harvem. On jäidet. Puhub lõuna- ja edelatuul 3-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +1 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab veidi lörtsi ja lund. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 3-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +2 kraadi, õhtul langeb kõikjal alla 0 kraadi. Libeduseoht on suur.

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab veidi lund. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 3-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni -6, kohati -8 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab veidi lund. Tuul pöördub idakaarde 3-8 m/s, õhtul hakkab tugevnema. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -4 kraadi.

Pühapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ningkohati sajab veidi lund. Puhub kirde- ja põhjatuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -5 kuni -10 kraadi, kohati langeb kuni -14 kraadini. Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab veidi lund. Puhub kirde- ja põhjatuul 7-12, puhanguti 15, rannikul kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -4 kuni -9 kraadi.

15 PÄEVA ENIMLOETUD