Menu

Lõuna-Eesti Hooldekeskus vaidlustab Võisiku Kodu tagasinõudeotsuse

  • Kirjutas BNS

pixabay

Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS plaanib vaidlustada rahandusministeeriumi neljapäevase otsuse tühistada Võisiku Kodu reorganiseerimise toetamine 6,4 miljoni euro ulatuses ja nõuda ettevõttelt tagasi juba välja makstud 646 019 eurot.

"Rahandusministeeriumi poolt 10. mail tehtud ilmselt ebaseadusliku otsuse vaidlustame me kohtus," ütles Lõuna-Eesti Hooldekeskuse juht Ülo Tulik pressiteate vahendusel, viidates et tema hinnangul oleks toetuse tühistamisega võinud oodata süüdimõistva kohtuotsuseni.

"Rahandusministeerium on tuginenud oma otsuses nii kriminaalmenetluses kogutud infole kui ka enda poolt kogutud projektiga seotud infole. Toetuse saaja on eiranud toetuse kasutamise nõudeid, esitades teadlikult ebaõigeid ja eksitavaid andmeid. Seetõttu on Lõuna-Eesti Hooldekeskus saanud toetust mitteabikõlblike kulude hüvitamiseks," ütles rahandusministeeriumi välisvahendite rakendamise osakonna juhataja Urmo Merila BNS-ile.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD