Menu

Politsei on tabanud autoroolist kümneid purjus ukrainlasi

  • Kirjutas BNS

FOTO: Aigar Nagel

Politsei on tabanud viimasel ajal autoroolist kümneid purjus ukrainlasi, peamiselt Eestisse tulnud võõrtöölisi, keda karistuse kandmise järel ootab riigist väljasaatmine, kirjutab Postimees.

Septembri algul kella kolme paiku öösel sai häirekeskus teate, et purjus mees plaanib autoga sõitma minna. Neli minutit hiljem märkaski politsei Mercedes-Benzi, mille roolist leidis kriminaalses joobes 26-aastase ukrainlase. Eestisse tööle tuli ta tänavu aprillis, taskus nii Eesti kui ka Poola viisa. Mees mõisteti kuuks ajaks vangi, pärast karistuse kandmist saadetakse ta riigist välja. Nädalapäevad tagasi tabas politsei autoroolist järgemööda veel kaks joobes ukrainlast. Kõik töötavad Eestis, kõigi joove oli kriminaalne. Nemad said karistada tingimisi.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 usssss 2018-10-02 10:34
mis need teevad nüüd eesti riiki vöi :lol: te riigi kaitsjad vaadake ,et rpgd-sid siin ringlema ei hakka asju maha ei maga :lol: ikkagi ühelpool frontlain vihased tüüpid miljonid ,muskreid on käidud siin pidevalt näitamas
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 usssss 2018-10-02 10:40
90-nd tulid siia kah igasugu kastrollid ,nagu läbikäigu hoov löhkis pead jäid vaid maha :lol: mingid robotid olevat siin juba ringi lennanud süüdimatult kirjutan sest möne riigi kaitsja profiil on väga must see on see kui öieti ei tee saloon fuckers :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #3 usssss 2018-10-02 10:49
vilja pöllud on neil jah nüüd enamus rinde all muidu vanasti jah töötles vedas pool euroopat seal köik puhtaks nii ,et kohalik valitsus undas kas völad jäävadki meile jolgeolek peaks vaatama tösiselt ,et siin mingit ülevötmist ei tule ,massi ju on :lol:
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD