Menu

Peaprokuröri kinnitusel on jälitustegevus Eestis kontrolli all

  • Kirjutas BNS

Pixabay

Kolmapäevases ETV saates "Esimene stuudio"  väideldi selle üle, kas meie õiguskaitseorganid teostavad jälitustegevust liiga palju ning kas Eestist on saamas politseiriik.

Eestis tehakse jälitustegevust ainult siis, kui muude tõendite kogumine on raskendatud või välistatud, see on range kontrolli alla ja saab toimuda ainult kohtu loal, ütles riigi peaprokurör Lavly Perling.

Perling sõnas, et Eestis puhul võib ta kinnitada: jälitustegevust tehakse ainult nende inimeste üle, kelle kohta on tõendeid, et nad on toime pannud raske kuriteo.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+2 #1 ahzoo 2018-10-06 10:15
kas sm...perling Danske rahapesule ka "JÄLITUSTEGVUSE " orderi väljaandis või jagatakse neid ikka oravagängi tagatoast...per ling on ainult tankist ja käsu täitja vahe peal...
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 ... 2018-10-07 15:51
ahzoo kirjutas:
kas sm...perling Danske rahapesule ka "JÄLITUSTEGVUSE" orderi väljaandis või jagatakse neid ikka oravagängi tagatoast...perling on ainult tankist ja käsu täitja vahe peal...

Nii on kahjuks, see omal ajal varastatud rahade eest loodud nn.gäng on järjekordselt kahjustanud eesti mainet rahvusvahelisel t ja keegi kuritöö eest ei vastuta.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD