Menu

Riigikogu pitsitab elatisraha võlglasi

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Pixabay

Riigikogus läbis esimese lugemisele eelnõu, mis näeb ette täiendavate meetmete rakendamise laste elatisraha maksmisest kõrvalehoidjatele. 

„Eelnõu võimaldab täiendavalt tunnistada kehtetuks elatise võlgniku reisidokumendid- näiteks Eesti kodaniku pass, ajutine reisidokument, meremehe teenistusraamat, meresõidutunnistus ning keelata ka nende väljaandmine,“ ütles riigikogu õiguskomisjoni esimees Jaanus Karilaid.  

Karilaid ütles, et kuna ID-kaardi omamine on Eestis kohustuslik alates 15. eluaastast, ei saa seda elatise võlgnikul kehtetuks tunnistada ning piirata tema vaba liikumise õigust Euroopa Liidus. 

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 usssss 2018-12-15 11:19
see valdkond on ehe äri seal on alati mittu erinevat nüandsi mida kohtunikud ei näe ja öigus valet palju ja ohvreid muidugi ja vörus on olemas 100 line kamp hulle kes on vöimeline su kambaga kasusaamise eesmärgil surnuks lüpsma :lol: turistidele teadmiseks :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 usssss 2018-12-15 11:22
eriti kui raha kott on paksemast paksem :lol: teile teadmiseks ohmud ja isegi laigulised on käskinud siin inimestel oma vahel sugu teha käsu peale ilusaid jöule teile doktorandid :D
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 usssss 2018-12-15 11:25
tegelikult pole see hullu soigumine vaid ,ärimehed varsti tellivad tösiselt omadele air bussid järgi seniks päikest nihestunud :lol:
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD