Menu

Huaweile valmistas Ansipi sõnavõtt pettumust

  • Kirjutas BNS

Pixabay

Hiina telekomifirma Huawei teatas reedel, et on "üllatunud ja pettunud" Euroopa Komisjoni asepresidendi Andrus Ansipi avalduse peale, et Huawei on julgeolekuoht.

"Me tõrjume kategooriliselt süüdistusi, et me võime olla julgeolekuoht," teatas Huawei Ansipi reedesele sõnavõtule viidates.

Euroopa Komisjoni asepresident Andrus Ansip ütles reedel, et Euroopa peaks olema mures julgeolekuohtude pärast, mida Hiina telekomifirmad nagu Huawei võivad endaga kaasa tuua.

"Ma arvan, et me peame nende firmade pärast mures olema," rääkis Ansip reedesel pressikonverentsil, viidates Huaweile ja teistele Hiina telekomifirmadele.

"Neil on kohustus suhelda oma riigi luureteenistustega. Küsimus on kohustuslikes tagaustes. Ma olen alati kohustuslike tagauste vastu olnud," ütles asepresident. "Küsimus on ka kiipides, mille nad saavad kuhugi panna, et meie saladustele ligi pääseda."

Kommentaarid   

+5 #1 ahzoo 2018-12-11 07:26
krr no näed sa "digiproffesori st" on saanud juba ...julgeoleku oht Eestile ja ka muule maailmale oli sm anzip isiklikult...ko mmunistina oma gängi ridadest sinna ametisse topitud täielik võhik...eesti on peeze keeranud...danz ke rahapesust aru andma j ei julgenud tulla...huiawei tage see vennike....
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #2 lisaks 2018-12-11 07:31
[quote name="ahzoo"]kr r no näed sa "digiproffesori st" on saanud juba ...julgeoleku oht Eestile ja ka muule maailmale oli sm anzip isiklikult...ko mmunistina oma gängi ridadest ...ma olen kogu aega kohustuslike tagauste vastu olnud lisas anzip... no tule taevas appi...ID-kaart ile KOHUSTUSLIK TAGAUKS et E-võltshääletus teks...selleks puudub juba mälu...mis küll selle vennikese kolba all toimub...
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 ... 2018-12-13 18:13
ja eriti veel peaks euroopa silma peal hoidma endistel tipp kommunistidel, sest iial ei või teada millal nad jälle meelt muudavad taas kommunismi soovivad ehitama hakata.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD