Menu

Mudilaste laulu- ja tantsupeole kogunenud 520 last said vihma ja päikest

  • Kirjutas Heleri Lakur

Mudilaste laulu- ja tantsupidu alustati rongkäiguga Kesklinna pargist. Peol ja rongkäigul osalesid Võru linnapea Anti Allas (vasakult), tema kõrval paremal Võru linnavolikogu esimees Andres Visnapuu, Triibuliine kostüümis peojuht Merle Kõivumägi, Võrumaa Omavalitsuste Liidu esimees Mailis Koger ja Võru maavanem Andres Kõiv.

PILDIGALERII LASTEPIDU ❯ Neljapäeval toimunud mudilaste laulu- ja tantsupeost võtsid osa 16 Võrumaa lasteaia mudilased ja Hilaro loovuskool. Pidu sai alguse suure rongkäiguga, mis algas Võru Kesklinna pargist ja lõppes Kandle aias. Lapsi tervitasid ja pidu juhtisid „Võrumaa lasteaiad 100” maskott Triibuliine, kelleks oli seekord kehastunud Võru Punamütsikese lasteaia õppealajuhataja Merle Kõivumägi, ja lastesõber Lotteks kehastunud Ester Tamm.

Pidu algas vihmaga

Mudilaste laulu- ja tantsupidu oli juba seitsmes üritus juubeliürituste sarjast „Võrumaa lasteaed 100”, peakorraldajaks oli seekord Võru lasteaed Punamütsike. Hoolimata vihmast ja heitlikust ilmast olid kohale tulnud kõikide lasteaedade rühmad, ühtekokku 520 mudilast. Esimeste laulunootide peale tuli ka päike välja.

15 PÄEVA ENIMLOETUD