Menu

Kuldmedaliga lõpetanud Võrumaa noored presidendi vastuvõtul

„Kes teeb, see jõuab,” oli kuldmedaliga gümnaasiumi lõpetanud Võrumaa noorte ühine sõnum pärast presidendi vastuvõttu roosiaias. „Tuleb osata aega planeerida, siis jääb aega ka perele, sõpradele ja hobidele. Pildil vasakult Rasmus Saar, Kätlin Rest, Liis Kikas ja president Kersti Kaljulaid. Foto: GREGOR SALUVEER

PARIMAD  Võrumaal lõpetas tänavu gümnaasiumi kuldmedaliga neli noort: Kelli Aia (Antsla gümnaasium), Rasmus Saar (Parksepa keskkool) ning Liis Kikas ja Kätlin Rest (Võru gümnaasium). Teisipäeval käisid noored Kadrioru lossis president Kersti Kaljulaidi vastuvõtul.

Roosiaias toimunud vastuvõtul ei saanud osaleda vaid Kelli, kes viibis samal ajal Tartu ülikooli akadeemilisel testil. Kutset saada oli osalejate sõnul uhke tunne ja vastuvõtt jättis hea mulje. „Tore oli kohata tuttavaid, õnne soovida, muljeid vahetada ja tulevikuplaanidest rääkida,” rääkis Kätlin.

Pildil vasakult Liis Kikas, Rasmus Saar ja Kätlin Rest  Foto: GREGOR SALUVEER

Kuldmedal ei tundunud ühel hetkel võimatuna

Rasmus Saare mõtted hakkasid kuldmedalile liikuma alles 12. klassi keskpaigas, kui talle sai selgeks, et see polegi nii võimatu ja vaid tarkpeadele kuuluv au.

KUUM

ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next