Menu

Kauneid kodusid tunnustati Võrumaal 20. korda

Kauneid kodusid tunnustati Võrumaal 20. korda FOTO: Birgit Bettai

KAUNIS KODU ❯ 11. augustil autasustati Puiga kooli pargis Võru maakonna kaunite kodude omanikke. Sündmus toimus sellises formaadis viimast korda.

Maavanem Andres Kõivu arvates on antud tänuürituse puhul põhjust rõõmu tunda kolme aspekti üle: „Esmalt on seejuures kõige tähtsamad kaunid kodud ja inimesed, kes oma hoole ja vaevaga on kodud korda teinud. Teisalt teeb heameelt, et see ettevõtmine toimub Võru maavalitsuse ja kohalike omavalitsuste koostöös ning kolmandaks oli mul suurepärane võimalus olla ilusa ilmaga toredate inimeste keskel.”

Tänavu hindas kodukaunistamise komisjon maakondlikule konkursile „Eesti kaunis kodu” esitatud 20 majapidamist-koduaeda 12 omavalitsusest. Neist kolm valiti Võrumaa kaunimateks kodudeks ja esitati Eesti Vabariigi presidendile tunnustamiseks. Vabariigi presidendi konkursi kandidaadid on Asta Tiksi kodu Viitina külas Rõuge vallas, Riina ja Peeter Veedleri kodu Liiva külas Sõmerpalu vallas ning Evi ja Ervin Kala kodu Voki külas Vastseliina vallas. President annab „Eesti kaunis kodu 2017” auhinnad kätte 27. augustil Valgas.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next