Menu

Sander Saar: Kagu ühistranspordikeskus koondab sõitjateveo ja toob õpilasliinid avalikku võrku

  • Kirjutas Tomi Saluveer

Foto: Tomi Saluveer

Reedel asutatud MTÜ Kagu Ühistranspordikeskus (Kagu ÜTK) juhiks määrati Sander Saar, kelle sõnul hakkab Põlva- ja Võrumaad ühendav keskus esimeses järjekorras tegelema valdade seniste liinilepingute koondamisega ja õpilasliinide toomisega maakondade avalikku liinivõrku.

Fotol Võru- ja Põlva omavalitsusjuhid ühispildil pärast Kagu Ühistranspordikeskuse asutamislepingu allkirjastamist. Keskus hakkab järgmisest aastast korraldama kahe maakonna ühistransporti ja haldama Kagu-Eestis rohkem kui kolme miljonit liinikilomeetrit. Võrus plaanitakse muu hulgas tuua õpilasliinid valdade alluvusest maakonna avalikku liinivõrku.

„Meie esimeseks eesmärgiks on võtta üle omavalitsuste senised ülesanded sellisel kujul, nagu need praegu on ning luua võimalused ühistranspordi olukorra parandamiseks tulevikus,” lausus seni Põlva maavalitsuses ühistranspordi peaspetsialistina töötanud Saar.

Kommentaarid  

0 #1 tasuta 2017-10-20 07:09
ühistransport tuleb??
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #2 aegajalt bussiga sõitja 2017-10-21 18:25
kuhu tuleb ja kes sõidab???
kas on külades tehtud küsitlusi
üle vaadatud preagused liinid
mõni liin käib,et esmaspäeva hommikul saad minema ja koju alles tagasi teispäeva lõuna ajal-kus ma niikaua võin olla???
hommikul pean niigi 2,5 tundi ootama polikliiniku pingi peal,kuni poed,juuksurid jne avatkse-kurat kuhu ma sõidan selle tasuta bussiga-tulge mõistusele ja kulutage raha sinna kuhu vaja,inimene jõuab pileti osta kui ta saab biussiteenusta kasutada
see keskerakond selle eesti riigi uppi ajab ja eesotsas meie võrumaalt vailtud beibega
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 maalt 2017-10-21 19:23
kas töötuks jäävad vallasaksad hakkavad reisisaatjateks ? mida te küll õppinud olete, et suudate endil pseudotegevust leida, või mis rahvusgrupi esindajad?
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #4 vanemteadur 2017-10-22 09:29
Kas praegused võrgud on suletud ...
ja kuidas neid rohkem avatakse?
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED