Menu

Loteriiga 800 000 eurot võitnud mängija vormistas võidu

Võrumaa Teataja

Eelmisel reedel Eestis Eurojackpoti 5+1 tabamusega 801 352,60 eurot võitnud Harjumaa mees vormistas esmaspäeval oma võidu.

Võitjaks osutunud mees tegutseb haridusvaldkonnas ning tal on kolm last, teatas Eesti Loto BNS-ile. Mehe sõnul hakkas ta poole aasta eest regulaarselt Eurojackpoti mängima – enda sõnul eelkõige selleks, et toetada sporti ja kultuuri. Seda, et ta on võitnud Eesti lotoajaloo suuruselt kolmanda võidu, ei suutnud mees veel uskuda. "See on ikka täiesti ebareaalne," tunnistab ka koos mehega võitu vormistama tulnud abikaasa.

Võiduraha eest ümbermaailmareisile mees kindlasti minna ei kavatse, vaid tahab toetada oma lapsi ja viia lõpule maja renoveerimise. Mehe sõnul nende elus võiduraha tõttu hetkel suuri muudatusi ei tule. "Ainult kõik projektid, mis seni vaid mõtteis mõlkunud, saab nüüd ka päriselt ellu viia," ütles ta.

Eelmise nädala Bingo loto peavõit summas 299 222 eurot ootab jätkuvalt vormistamist. Bingo loto võidupilet on ostetud Tallinnast, kino Kosmose juures asuvast R-Kioskist.

KUUM

ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next