Menu

Maakonnaliinidel saavad tasuta sõidu õiguse kõik inimesed

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Tulevast aastast rakenduv maakonnaliinide tasuta sõidu õigus eeldab tulevikus validaatori kasutamist, kuid tasuta sõidu õiguse saavad kõik inimesed, sõltumata nende elukohast.

Tasuta sõiduõigus hakkab tulevast aasta juulist kehtima ainult avaliku teenindamise lepingute alusel teostatavate maakonna- ja naabermaakonda ühendavatel bussiliinidel, ütles majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi avalike suhete osakonna nõunik Mihkel Loide BNS-ile. "Rongides ning kommertsliini bussides tasuta sõiduõigus ei laiene."

"Tasuta sõidu õigus laieneb kõigile sõitjatele sõltumata sissekirjutusest, kodakondsusest ja nii edasi," märkis Loide, lisades, et siiski peavad inimesed oma sõiduõiguse bussi sisenemisel nii-öelda valideerima.

Valitsus on tuleva aasta eelarves ette näinud bussiliinide dotatsiooni kasv 21,9 miljonilt eurolt 34,8 miljoni eurole, et tagada reisijatele tasuta sõit maakonnaliinidel, mis rakendub tuleva aasta esimesest juulist.

Kommentaarid   

0 #1 ahzoo 2017-09-29 21:29
mida te seda kuramuse sarapuu maffiat nuumate pamge ennemalt rongid olemasolevatel rööbastel VALGA-KOIDULA vahet liikuma ja siis vahtige mokad töllakil millised liinid vaja bussidega katta...ainult üksikud pensionärid ja kooliõpilased on liinide kasutajad....si msini mutt pangu amet maha...lällas opositsioonis nii et vähe polnud kuidas ikka rongid lõun-eestis liikuma ja nüüs suu suurt sooja-rooja MMMM-täis....mõ istust pole juhtimiseks.... ärge lootkegi oma kaltsupoodide parasiidist viitkinile...ra hvas seda kelmi ja parasiiti ei vali....üritab nüüd soo koolimaja KATSEAIA krundile korruptiivselt maksumaksja rahadega sotsmaja tuunida...ja siis oma põhihoone samuti selle käigus"renoveer ida"....mis teil linmnavalitsuse s toimub...kus on nüüd LUIGE TEATAJA...keemi akombinaadis... või....
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 ahzoo 2017-09-29 21:30
kuhu kadus lisatud kommentaar...
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD