Menu

Politseiuudised (4.-5. mai)

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Võru politseile laekunud teateid 4.-5.mail:

4. mail kella 10.30 ajal teatati politseile, et Navi külast pisut maad Võru suunas jooksis autole metskits ette. Inimesed õnnetuses viga ei saanud, kits sai viga ja lebas põllul, auto sai tehnilisi kahjustusi. Juhtunuga tegelesid edasi keskkonnainspektsioon ja kindlustus.

4.mail kella 10.40 ajal teatati Võrus Jüri tänaval korrusmaja juures magavast joobes mehest. Politsei saabudes oli mees ärganud  ja omal jalal lahkunud.

4.mail kella 12.20 ajal teatati Võru bussijaamas pingil magavast joobes mehest, kes ei reageerinud kõrvaliste palvele lahkuda. Politsei viis mehe kainenema.

4.mail teatati, et Haanja vallas on taluõuelt varastatud umbes 20 kg vaske. Peremees kahtlustas, et vase võis minema viia üks talle tuttav mees. Täpsemad asjaolud on selgitamisel.

4.mai õhtul teatati, et Võrumaal asuvast õpilaskodust lahkus 10-aastane poiss teadmata suunas. Politseipatrullidele, kes piirkonnas poissi otsima asusid, anti tema kirjeldus. Veerandtunni möödudes teatati, et poiss tuli ise õpilaskodusse tagasi ja temaga on kõik korras.

5.mail kella 1.30 paiku kontrollis politsei Võrus üht autojuhti, kelle juurest avastati minigrip kotikestes narkokahtlast ainet. Aine võeti politseisse hoiule, täpsemaid asjaolusid veel selgitatakse.

15 PÄEVA ENIMLOETUD