Menu

Võrus valmivad luksusrekad

Pildil Võrus kevadel valminud hooldusauto koos haagise, võistlus- ja treeningautode ning reklaamkleebistega. Foto: ERAKOGUVEOKIEHITUS • Võrus ASi Sebe remondiosakonnas on projektijuhi ja disaineri Margus Laasiku juhendamisel valminud viimase kolme aasta jooksul juba kolm luksusrekat, mis mõeldud võidusõiduautode meeskondade tarbeks.

Neil päevil valmib luksuslikult sisustatud veok Ukraina edukaimale WRC võidusõidumeeskonnale Ascania Racing Team. Veokit hakatakse kasutama erinevatel Euroopa võistlustel meeskonna staabimasinana, auto on kohal oktoobrikuus autoralli MM-etapil Hispaanias.

Seni valminutest kõige luksuslikuma staabimasina lahenduse on välja mõelnud autokonstruktor-disainer Margus Laasik, kes on masina tarbeks ise muretsenud iga viimse kui kruvi. Masin kujutab endast oma olemuselt suurt Renault veoauto raamile ehitatud matkabussi, millel käivad seisu ajal kummaltki küljelt välja hüdrauliliselt liikuvad laiendused ehk niinimetatud slide-out’id. Tegemist on unikaalse Eestis välja töötatud soojapidava slide-out lahendusega, millist teised ehitajad ei paku.

Kommentaarid   

0 #11 Juku 2014-09-24 07:45
Müüge Firma maha nagu enamus teeb.
Eestlane teeb alati midagi valmis aga ta ei oska seda edasi viia.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD