Menu

Maksimarket sai puuetega inimeste vajadustega arvestava keskkonna tähise

Ühistu juhataja Tarmo Lauring võtab Liisa Pakostalt vastu tähise „Siia saab”. Foto: ERAKOGUVõrut külastanud võrdõiguslikkusvolinik Liisa Pakosta andis Võru Tarbijate Ühistu Maksimarketile tähise „Siia saab”.

Pakosta tõstab esile Võru Tarbijate Ühistu kogukondlikku panust selle liikmete vajaduste märkamise kaudu. „Ettevõtluses, eriti kaubanduses on konkurentsisurve tihti nii suur, et see viib inimlikkuse ja klientide vajadustega arvestamise tagaplaanile. Mul on hea meel, et Võru Tarbijate Ühistu keskuses on pööratud tähelepanu ka nõrgematele,” lausus Pakosta.

Võru Maksimarketisse on tagatud sissepääs ratastooliga, poe uksed avanevad automaatselt ja ukseava on piisavalt suur ratastooliga sisenemiseks ja ka uste vahel ümberpööramiseks.

Kaupluse riiulivahed on piisavalt laiad liikumiseks, üks turvavärav on nihutatud, et ratastooliga saaks infoleti ette liikuda, samal põhimõttel on paigutatud üks kassa.

Maksimarketis on erivajadustega inimestega arvestav tualettruum koos abikutsumise võimalusega, invaparkimiskohad ja lift hoone teisele korrusele pääsemiseks.

{fcomment}

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next