Menu

Järgmisest nädalast sõidutavad võrumaalasi 25 uut liinibussi – Sebe asemel nüüd Hansa Liinid

Uued bussid on kohal. Vaidlused liinihanke osas jätkuvad ilmselt veel pikemalt. Võrumaa inimeste jaoks on aga tähtis vaid see, et alates järgmise nädala lõpust saavad nad liikuda punktist A punkti B uute bussidega. Foto: ERAKOGU

ÜHISVEONDUS • Võrumaalasi hakkavad alates 1. aprillist sõidutama 25 uut liinibussi. Praegu ei ole siiski tegemist lõpliku lahendusega, sest senine vedaja AS Sebe on liinihanke kohtus vaidlustanud, veel on probleeme uute gaasiküttel sõitvate busside tankimise korraldamisega.

„Oleme probleemidest hoolimata optimistlikud,” lausus liinihanke võitnud aktsiaseltsi Hansa Bussiliinid juhatuse liige Madis Lepp. „Ootame gaasitankla valmimist ja sõidutame inimesi seni diiselbussidega. Kohtuvaidlused liiguvad oma teed, inimeste igapäevast töölt koju sõitmist see aga ei sega.”

Praegu toimub tema sõnul bussijuhtidega töölepingute allkirjastamine, piletiaparaatide seadistamine ja arvepidamise korraldamine maavalituse, linnavalitsuse ning valdadega.

Kommentaarid   

0 #1 Hea näide 2016-03-24 15:58
Kui on pealkiri, et järgmisest nädalast on näha uusi liinibusse on vaikus. Miks keegi ei kiida nüüd seda, et meie linnas saab olema korralik bus j neid lausa 25TK
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #2 Guest 2016-03-25 10:25
Esialgu siiski ainult 4 linnaliinibussi (diiselbussid) on uued. Sügisel, või millal iganes see gaasitankla on valmis, siis alles tulevad uued gaasibussid.
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #3 teadja 2016-03-26 18:41
Ei usu mina seda IRL-i pärdikust maavanemat
Tsiteeri | ebasobiv
+8 #4 Naabriplika 2016-03-26 18:48
Tubli Pavel Tubli. Pane edasi Pavel.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #5 Pole õige 2016-03-28 19:17
Tuleb ka vanu lokse, seega pole info päris korrektne. :sad:
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #6 kaugemalt 2016-03-28 22:28
Naabriplika kirjutas:
Tubli Pavel Tubli. Pane edasi Pavel.

Loodetavasti on neid inimesi vähe kes aru ei saa, et eestlaste menusarjaaliks saanud NAABRIPLIKA sündmused on kopeeritud reaalselt võrus ja võrumaal toimuvast, ja materjalist kindlasti puudust ei tule, aga siinkohal tekib küsimus kas taolise suurepärase materjali eest ka rumalate st. ullikeste piirkonnale nagu ütles mõni aeg tagasi riigijuhtkond, ka mingeid rahalisi vahendeid eraldatakse, sest kui rahasid peale ei tule siis oleks lollustel lõpp ja puuduks ka materjal seriaali jätkuks? Siinkohal on jälle mõtlemisainet kohalikel ajuhiiglastel??
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD