Menu

Laupäevasel tervise ja turvalisuse messil kaubeldi hoidistega, söödi kiluleiba ja sushit ning räägiti tervisest

Spordi- ja külakohvikus sai mõnusalt keha kinnitada. Väga populaarseteks osutusid sushi-ampsud. 	    Foto: KADI ANNOM

MESS • 8. oktoobril toimus Rõuge spordihoones esimene Võrumaa tervise ja turvalisuse mess, kus astusid üles meestearst Kristo Ausmees, joogaõpetaja Merit Raju, teletohter Viktor Vassiljev, personaaltreener Erik Orgu ja metsamoor Irje Karjus. Peale nende osalesid Punane Rist, maanteeamet, päästeamet, politsei- ja piirivalveamet, Kaitseliit ning paljud teised. Meelelahutust pakkusid batuut, kuhu kutsuti peale laste ka täiskasvanuid lustima, Jänku Juss ning Lõvi Leo. Loengute ajaks oli vanematel mugav võimalus lapsed lastehoidu paigutada. Väliseid tegevusi kahjuks ilm ei soosinud, sest terve päeva andis sügis endast märku tugeva vihmasajuga.

Muu hulgas kaubeldi erinevate hoidiste ja teiste ilu- ning tervisetoodetega. Spordi- ja külakohvikus sai mekkida näiteks vahvleid, pirukaid, kooke, kohvi, kiluleiba ja isegi sushit.

Kommentaarid   

+9 #1 Pettunud külastaja 2016-10-11 11:05
Kuigi oli välja kuulutatud, et mess kestab kuni 16-ni, oli 15.30 paiku, mil mina oma lastega kiirustades sinna jõudsin plats juba peaaegu puhas, midagi vaadata ega osta ei olnud. Saime vaid spordi kohvikust veel paar maitsvat magustoitu. Kas tõesti on nii raske ära oodata see välja kuulutatud lõpuaeg ning siis asju kokku panema hakata? Täielik pettumus.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD