Menu

Võru linnavalitsus meelitab rahvast kahel rattal sõitma

Kultuurne Motobande. Foto: ERAKOGUJALGRATTAÜRITUSED • Kuigi ei saa väita, et Võru linnas oleks jalgrattaga täiesti ohutu liigelda, ning mitte kõikjal ei ole võimalik oma kaherattalist vargakindlalt lukustatuna seisma jätta, on linnavalitsus astunud sammu, mis peaks inimesi ja firmasid selles suunas tegutsema panema.

Mai alguspäevist kestab kuuajaline fotokonkurss, et koguda huvitavaid fotosid ettevõtete rattaüritustest. Materjal pannakse üles linna Facebooki lehele ja parematele lubatakse vahvaid meeneid. Nagu teatas Võru linnavalitsuse arendusspetsialist Marje Randver, on tegu teistkordse vastavasisulise ettevõtmisega.

„Tänaseks on laekunud Facebooki rattasõbraliku kollektiivi fotokonkursile pilte kolmelt erinevalt kollektiivilt, kuid aega oma toredaid jäädvustusi saata on veel 30. maini. Auhinnalaua katavad sponsorid. Võru linnavalitsuse poolt kaetav eeldatav eelarve on ligikaudu 2200 eurot, sealhulgas enamuse kuludest moodustab lava ja helitehnika rent.

Kommentaarid   

+1 #1 Jalgrattur 2014-05-24 15:32
Jalgrattahoidja id on vaja Ja kindlasti mitte sellist saasta, nagu linn kalli raha eest tellis. Enne ei tule jalgratta liikumisvahendi na kasutamisst Võru linnas midagi välja. Lihtsalt varastatakse ära praeguse korraksirse taseme juures.
Tsiteeri | ebasobiv
-2 #2 ahzoo, 2014-05-25 20:02
ja eriti öösiti PLÄRISTAVATe mopeedidega terve öö luha piirkonnas...la usa võimatu,et ükski politseipatrull ei märka ja rajalt maha ei tõmba...sumbuta ja kas puudub või sõelad välja löödud...ja seda terve tänane öö--kärutamas.. .MIS TOIMUB...kas tööinimestel polegi õigust öösel rahulikult magada...linnap ea on üks saamatu vuffeldaja,kes pole suutnud isegi lasteaednike palkasid inimväärseks viia...rääkimat a muust...
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD