Menu

Treenimiseks leia võimalusi, mitte vabandusi

  • Kirjutas Kadi Annom

Enne esmaspäevast treeningut koguneti Võru spordikeskuse staadionile. Treeningute esimestel minutitel lisandus osalejaid järjest juurde ning liikumishuvilisi sai kokku üle paarikümne. Foto: AIGAR NAGEL

Suvehooajal võetakse liikumise osas natuke vabamalt. Ka rühmatreeninguteks leiab suvel vähem võimalusi ja samuti on nii-öelda suvepuhkusel ka Võru spordikeskuse siseruumide rühmatrennid. Kel aga soovi ka suvel end liigutada, leiab selleks võimaluse. Rühmadena käiakse koos nii metsas kui ka staadionil ja trenn ei jää tegemata.

Tihtilugu ei leita üksi treenimiseks piisavalt motivatsiooni, kuid koos treenimist millegipärast peljatakse. Mis juhtub, kui ma ei saa hakkama? Või kui mul pole piisavalt soliidseid treeninguriideid, mis vastaksid viimasele moemallile? Sellises olukorras on tarvis õppida leidma võimalusi ja mitte välja mõelda vabandusi.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD