Menu

Sõbrapäev on aina enam moes

  • Kirjutas Kadi Annom

Esoteerika- ja kingituste poe Minerva omanik ja edendaja Kaie Allas soovitab sõbrapäevakingitust valida südamega, sellisel juhul ei saa eksida. Foto: AIGAR NAGEL

Nii mõnigi püha ja traditsioon on meile mujalt külge jäänud. Nii ka valentinipäev, tuntud ka kui soomlaste eeskujul Eestis tähistatav sõbrapäev.

Sel päeval, 14. veebruaril avaldatakse armastust, peetakse meeles kalleid inimesi ja tehakse neile kingitusi. Viimasel ajal on kurdetud, et jõulud seotakse liialt materiaalsete kohustustega. Soetatakse kalleid kinke ja unustatakse selles tuhinas tõeline jõulurahu. Valentinipäeva eel koondub kauplustesse vaat et sama uhkeid väljapanekuid kui jõulude eel. Aina enam tehakse kingitusi ja soetatakse valentinipäeva temaatikaga asju. Kui palju raha sellele kulutada, on igaühe enda otsustada, sest valikud on pisikestest südametega šokolaadidest kuni näiteks kallite parfüümideni välja.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+9 #1 Ausalt 2019-02-13 08:04
Ei ole ju!!!
Mis te lambad promote seda jänkide leiutatud kommertspidu?
Tsiteeri | ebasobiv
+11 #2 Kristiina 2019-02-13 08:18
Täiesti vale, minu pere ei pea seda päeva ja tutvusringkonna s ka ei peeta. See on ärikate päev kus kinkideks sokutatakse igasuust rämpsu. Ütlen ausalt minu ema on venelane isa eestlane. Ema suunati ukrainast peale raudtee tehnikumi eestisse. Eestlasest isa abiellus emaga ja mina pole süüdi, et ma siia ilma sündinud olen. Mina pean end eestlaseks ja minu lapsed on eestlased ja mees on eestlane. Nii, et ühesõnaga pidage oma sõbrapäeva, kinkige matrjoskasid ja neegripoisse. Kena päeva minu kallid eestlaed.
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #3 Minul ei ole sõpru 2019-02-13 11:24
Ütle kes on sinu sõber ütlen kes oled sa ise.
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #4 Mai 2019-02-13 16:04
No moes sõbrapäev küll ei ole, meie perel on vahest niimodi mööda läinud, et ei ole teadnudki, et see päev oli.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Hetkel enimloetud

15 PÄEVA ENIMLOETUD