Menu

Lugeja mure: kas Võru linna prügikastidest ikka piisab linnakodanikele?

  • Kirjutas Heleri Lakur

Linnaruumis olevaid prügikaste on raske mitte märgata, kui prügikastiuks on teist päeva pärani. Pilt on tehtud Jüri-Vabaduse tänava ristmikul Võrus. Foto: AIGAR NAGEL

Toimetuse poole pöördunud murelik linnakodanik on mitu korda olnud probleemi ees, et linnatänavatel jääb olemasolevaid prügikaste väheks. Eriti Võru kesklinnas. Võtsime Võru linnavalitsusega ühendust ja soovisime selgitust, kas olukord on ka nende jaoks muret tekitav.

Kaebusi vähe

Võru linnavalitsuse haljastuse ja linnakujunduse spetsialisti Anne Vahtla sõnul on linnakodanikud aeg-ajalt oma soovid edasi andnud. „Eelmisel aastal tuli üks kiri ja mõned telefonikõned,” kommenteerib Vahtla. „Üldist prügikastide vähesust ei kurdeta, pigem on olnud need konkreetsed ettepanekud,” märgib Vahtla, kelle sõnul tuleb ettepanekuid prügikastide kohta, mis jäävad linnaelanike käimistrajektoorile.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD