Menu

FOTOD Lõuna-Eesti erihooldusteenuste keskuse klientidele tehti naistepäev eriliseks

  • Kirjutas Heleri Lakur

MTÜ Lõuna-Eesti Erihooldusteenuste Keskus töötajad koos klientidega naistepäeva tähistamas. Naistepäeva eel avati Lõuna-Eesti haigla kolmandal korrusel ka erihooldusteenuste keskuse klientide käsitöönäitus. Foto: AIGAR NAGEL

8. märtsil korraldas Lõuna-Eesti erihooldusteenuste keskus oma klientidele emotsionaalse päeva ja avas keskuse klientidele võimaluse käia naistepäeva puhul ilutoas.

„Selline projekt leidis aset täiesti esimest korda,” sõnas erihooldusteenuste keskuse kogukonnateenuse tegevusjuhendaja ja koordinaator Merliin Kookmaa. „Üks töötaja käis kunagi välja idee teha naistele meiki. Ja sealt tekkis mõte teha seda kõike naistepäeval: nii meiki, soengut kui ka kõike muud. Panime töötajatest pundi kokku, kes midagi teha oskab, tegime reklaami ja selline meie ilutuba välja kukkus,” räägib ta ideest.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD