Menu

Täna avaldati tutvumiseks vastvalminud Võru maakonna heaoluprofiil

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Heaoluprofiil on suunatud kõigile maakonna elanikele ülevaate saamiseks rahvastiku hetkeolukorrast. Heaoluprofiil on suunatud ka erinevate valdkondade spetsialistide, poliitikutele ja otsustajatele, aidates heaolu temaatikat paremini mõista ja selgemini näha seoseid erinevates valdkondades tehtavate otsuste ja planeeritavate tegevuste ning mõjutavate tegurite vahel.

Võru maakonna heaoluprofiil aitab luua terviklikku vaadet maakonnast, annab ülevaate maakonna elanike heaolust, st tervise, turvalisuse ja sotsiaalse kaitse seisundist ja neid mõjutavatest teguritest. Heaoluprofiili koostamist juhtis Võrumaa Arenduskeskus kaasates teemaga seotud osapooli – kohalikke omavalitsusi, organisatsioone, kodanikuühendusi ja teisi huvigruppe.

„Võru maakonna heaoluprofiili koostamisel lähtuti põhimõttest anda lihtne, selge ja faktipõhine ülevaade hetkeolukorrast, mis looks rahvatervise arutelude tõstatamiseks laiema kõlapinna nii elanike kui ka otsustajate hulgas ning aktiviseeriks kogukonna liikmeid tegutsema paremate tervisetulemite saavutamiseks,“ kirjeldas heaoluprofiili heaoluspetsialist Merilyn Viin.

Heaoluprofiiliga saab tutvuda SIIN

Kommentaarid   

-1 #1 ussssss 2019-03-13 19:34
no mis kuradi anonüümne :lol: kommertan makske parem välja 2015 vorov zakone pihkva online auhind ..hukkunuid umbes 500 kuradi :lol: malkske vqabsriik parem ära :lol: jah naljakad :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #2 ussssss 2019-03-13 19:36
inimest löödi töesti 3 pataljoniga nagu serbija söja filmis kus juures :lol: rambo pidas.......??
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #3 ussssss 2019-03-15 15:27
mis kuradi hea olu siin olla saab inimene rööviti varast puhtaks mittme pataljoniga ühed peksid pool surnuks ja teised kohe imelikul kombel ravisid ja mittu korda edasi mendid raha liikumisi ei näe ei taha kolka välismaa reisid :lol: surnu tervitab head reisi :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #4 ussssss 2019-03-15 17:12
kupi tegelinskid teate palju on tänapäeva soldateid nii öelda mogilasid teie ridadesse tulemas kokku riisutud ridadese mida teie ei näe vorof za konie :lol: ilma naljata :lol: president :lol:
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD