Menu

Hea kevadilm tõi linnalaadale palju huvilisi

  • Kirjutas Kadi Annom

Valve Hääl oli laadale vaipu müüma tulnud Põlvamaalt ning otsustas oma kauplema tuleku veel viimasel hetkel hea ilma järgi. Fotod: AIGAR NAGEL

Eile Võru linnas Vabaduse platsil toimunud laada üheks parimaks korraldajaks oli päikeseline kevadilm. Kuigi tugev tuul tegi müüjatele kauba paigalpüsimise veidi keeruliseks, oli ostu- ja müügihuvilisi kokku tulnud parajal hulgal.

Põlvamaalt vaipu müüma tulnud Valve Hääl kinnitas, et hea ilm oli üheks müügileti üles seadmise põhjuseks. „Jõudsin siia hommikul kell üheksa. Pean tunnistama, et olin viimaste müüjate seas. Agaramad olid kohal juba kella viiest. Siin kehtib ju reegel, et kes ees, see mees ja kel on müügikoht väga oluline, peavad varem platsis olema,” selgitab Hääl ja lisab, et tema oma müügikoha üle hoolimata hilisest kohalejõudmise kellaajast ei kurda.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+3 #1 Guest 2019-03-24 08:45
Aeg oleks see laat autoparklast ära viia.loodame ,et see uus turuplats (keskväljak) valmis saab seal ikka kauplemine toimuma saab.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD