Menu

Ohtlik ohutuledega auto!

  • Kirjutas Võrumaa Teataja
Foto: LUGEJA
LIIKLUSES EI OLE PISIASJU > Reede pärastlõunal helistas üks Võrumaa Teataja lugeja ja rääkis: „Käisin reede pärastlõunal Luhamaal ja juba sinna sõites jäi Võru-Luhamaa maantee ääras Räpolt Vastseliina poole silma tee ääres ohudulede vilkudes seisev väiksemat sorti sõiduauto. Kaugemalt vaadates arvasin esialgu, et tulemas on mingi suuregabariidiline veos, kuid lähemale jõudes selgus, et ohutuled põlevad ja autos kedagi pole. Auto katusel olev suur reklaam viitas sellele, et tegu on ehtsa reklaaminipiga riigi tähtsaima ja pikima maantee ääres.
 
Luhamaalt tagasi Võrru sõites oli ühutuledega auto ikka maantee ääres. Liikluses on iga pisiasi oluline. Maanteekiirus on praegu kuiva asfaltiga tavaliselt 90 km/h. Kas nii võib vilgutada ohutulesid reklaami eesmärgil? SOS signaali põhjuseta anda ei tohi! Pommiähvardust ilma põhjuseta anda ei tohi! Appi karjuda ilma abi vajamata ei tohi!”
 
Lugeja murekõnele pole midagi lisada, sest öeldud on kõik. Täname kõne ja pildi eest ning palume alati toimetust informeerida, kui midagi häiravat või lausa ohtlikku nägema juhtute. Loomulikult on teretulnud ka info positiivsete uudiste ja piltidega aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
Ohutut kevadet!

Kommentaarid   

-3 #11 riigimaantee ongi oma asi. 2019-03-26 10:22
Enn kirjutas:
Tule taevas appi! Lugeja, tegele oma asjadega, mitte pealekaebamisega.

Siiras küsimus, aga kas siis võib ohutulesid ja jalakäijate ning rataste ala kasutada reklaamiks? Erakätes väljaande kohta teab omanik,milleks lubab aga see esimene küsimus ikkagi oleks huvitav. Liha on hea, peale ei kaeba, lihtsalt tahaks teada, sest reklaamimise viise on ju palju, nii halvemaid, kui paremaid.
Tsiteeri | ebasobiv
-8 #12 Hinsa elanik 2019-03-26 21:37
Tulge ja proovige ise välja sõita meie hoovi teeotsas mis jääb neljäpäeviti, reedeti selle auto ja Hinsa bussipeatuse vahel.. siis näete et midagi ei näe - kas on autod tulemas Võru poolt või mitte..
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD