Menu

Võrumaa arenduskeskus hakkab hooga ettevõtlust edendama

  • Kirjutas Sten Sang

SA Võrumaa Arenduskeskus korraldas märtsi keskel Innove toel suure publikuhuviga õpilasfirmade laada. Foto: AIGAR NAGEL

Euroopa Sotsiaalfondi taotlusvoorus „Koolide, kogukonna ja ettevõtjate koostöö toetamine ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmiseks” valiti välja sihtasutuse Võrumaa Arenduskeskus projekt. 18 392eurose toetuse sai taotlus „Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe koordineerimine Võru maakonnas”. Kokku esitati Innovesse 31 projektitaotlust, millest said toetust 14 ja välja jagati 127 951 eurot.

Koostöö au sisse

SA Võrumaa Arenduskeskus tegevjuht Kaido Palu avaldas heameelt, et Võrumaa Teataja tunneb huvi keskuse tegemiste kohta. Tegevjuht ise ja ettevõtluskonsultant Eliis Ermel olid rahastuse saanud projektitaotluse peamiseks koostajaks. „Positiivseid otsuseid on alati rõõm vastu võtta. Antud otsus oli Innove poolt tingimuslik, sisaldades hindajate ettepanekut ühe kavandatud tegevuse vahendite vähendamiseks.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD