Menu

Linnakodanik Jüri Pallo vabandus Silver Silla ees

  • Kirjutas Heleri Lakur

Linnakodanik Jüri Pallo FOTO: Aigar Nagel

SOTID SELGEKS ❯ Võrumaa Teataja toimetusele 30. märtsil laekunud kirjas ütleb Jüri Pallo: „Käesolevaga vabandan Silver Silla ees, et teda küünalde kadumise loos kahtlustasin. Kui vaimulik ja kui korp! Vironia vilistlane pean järgima eetilisi käitumisnorme. Olen avalikult vabandanud.”

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja selgitused küüditatute mälestusmärgi juurest kadunud küünalde lahenduse kohta avaldasime Võrumaa Teataja 30. märtsi lehenumbris: „25. märtsi varahommikul koristas Taristuhalduse töötaja küünlad kokku, kuna tuulega pikali ja laiali lennelnud küünlad riivasid silma. Kotti pandud küünlad tõsteti konteinerist välja ja anti Memento ühendusele.”

Jüri Pallo lisaküsimustele (VT toimetusele 30. märtsil), miks ikkagi OÜ Taristuhaldus saatis oma koristusbrigaadi monumendi juurde õigel, küüditamise 70. aastapäeval, kuigi tegu oli õige päevaga, sai toimetus lisavastuse. OÜ Taristuhaldus heakorraja haljastustööde töödejuhataja Jaanika Sild ütles 2. aprilli vastuses toimetusele, et nendele küsimustele on juba vastatud Võru politsei uurijale ning Mementoga on edaspidiste arusaamatuste vältimiseks kokkulepped tehtud.

Kommentaarid   

+1 #1 ussssss 2019-04-08 07:22
need pargid on muuseas pealtkuulamise seadmeid täis :lol: täpselt nagu elisa järelvaatamis seade :lol: ja veel korter majades olevad kappide üleliigsed juhtmed jämedad vöite köik pooleks saagida :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 ussssss 2019-04-08 07:27
see köik on eroopas ebaseaduslik ,seda tehakse maksu- ameti kasu saamise eesmärgil ,et inimesed éi edeneks ja nad saaks teha oma laste deviise :lol: päikest
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 ussssss 2019-04-08 07:30
need rikkumised on tegelikult räiged te kujutate ette ,et tänu sellele tehakse miljonäre kes on teeninud ise raha mingi totaka kamba pärast puhtaks pöhjendusega me ei teeni midagi ja teie elu on iga päev kellegi peo pesal nemad teevad filmi :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 ussssss 2019-04-08 07:33
raha paigutamisel tulevad ootamatult sektandid ristil tirivad autost välja ja on metsa minek uleb tuttav ette :lol: tarkutised ütlevad veel kasumit peab jagama :lol: tuleb tuttav ette.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #5 ussssss 2019-04-08 07:51
ühele inimesele topiti portveli inimestega läbikäimiseks isegi kaela ja ölavarre vahele mikker :lol: ,et teada saada nende tegemisi ja sellega saab isegi hääli pähe tekitada nii ,et vaadake ette ärimehed osad maksuameti tegelased kambad on segased :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #6 ussssss 2019-04-08 08:14
ja ei saa üle ega ümbert mentide varade pooleks saagimistest ,et neil peab olema täis kontroll sinu firma üle ja rääkige siis juba ise inimeste pooleks löömistest :lol: ;-) minu arust riik teeb vömme rahvas mitte titod :lol: teate ,et inimesi kodanike mängitake nende poolt isegi riikist räigelt välja ainult ,et neile titodele vöim jääks tuleb tuttav ette mönel peaks midagi pooleks :lol: löömise eest kah midagi taskus olema :lol: aga on hoopis väljamöeldud sugulastel eks ole .ja inetu kirjand eks ole aga demokraatlik vabariik :lol: eks ole
Tsiteeri | ebasobiv

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD