Menu

Iga kuues-seitsmes auto ei läbi tehnoülevaatust

  • Kirjutas Kalev Annom

Tehnoülevaatusel on ASi Hansa Bussiliinid Võru osakonna buss, mille roolis olev tehnikajuht Kalev Ottis kurtis, et bussid on konstrueeritud asfaltkattega teede jaoks, kuid sõita tuleb mööda kruusateid. Võrus on kokku 27 bussi, kõikide väljalaskeaasta 2016. Fotod: KALEV ANNOM

Kevad toob kaasa nii rehvivahetuse kui ka autode ja traktorite tehnokontrolli. Sõidukeid hakati Võrus Roopa tänaval üle vaatama alates märtsist, traktorite kontrollimine algas eile Antsla kandis. Täna vaadatakse põllutöötehnikat üle Osulas, Sulbis, Linnamäel jne.

Mida vanem auto, seda rohkem korras

Kagu Selli tehnoülevaatuse vastutav spetsialist Marek Mõistus ütles Võrumaa Teatajale, et mida vanem auto, seda rohkem korras seda hoitakse.

„Mulle tundub, et mida vanem on auto, seda rohkem tema eest hoolitsetakse ja seda rohkem ta korras ka on. Küllap osatakse vana sõiduvahendi truudust hinnata,” hindas Marek Mõistus olukorda. „Äsja vaatasime üle ühe Žiguli, mis oli väga korras."

Marek Mõistus (tagapool) on tehnohooldusega tegelenud juba peaaegu kakskümmend aastat. Autondust on ta õppinud Soomes ja Tallinna tehnikaülikoolis. Romet Rose (esiplaanil) on lõpetanud Tartu kutsehariduskeskuse autodiagnostika alal ja töötab tehnokontrollis esimesi päevi. FOTO: Kalev Annom

19,2 protsenti autodest saadeti märtsis tagasi

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

+12 #1 remondimiis 2019-04-10 12:30
Koolitada võiks küll mehi rohkem inimestega suhtlemises. Nad on ikkagi klienditeeninda jad. Vahel seda tähtsust ja ülbust rohkem kui vaja.
Tsiteeri | ebasobiv
+8 #2 maakas 2019-04-10 19:13
Ülbikud jah, isegi juuksurisse saad aja broneerida, ülevaatusesse mitte. Seisa nigu tola seal poolteist tundi. Sellist aeglast kõndimst peab eraldi koolis õppima. Mehed kahekümne esimene sajand on. Aeg on raha.
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #3 spetsialist 2019-04-10 19:17
On tulnud inimesed kurtma, et näe ei saanud ülevaatuselt läbi. Numbri tuli ei põle ja piduritoru roostes. Samas toru kõrvalt vedru pooleks. Mida ei märgatud.
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #4 mikk 2019-04-11 23:03
remondimiis kirjutas:
Koolitada võiks küll mehi rohkem inimestega suhtlemises. Nad on ikkagi klienditeenindajad. Vahel seda tähtsust ja ülbust rohkem kui vaja.

Vahel jääb tõesti tunne, nagu ülevaataja maksaks protsessi oma taskust kinni, sest leitud vigade peale ollakse lihtsalt pahane. Vahest oleks lihtsam kliendile sõbralikult asi ära seletada ja kõigil kergem ning turvalisem liigelda.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #5 sosssepp 2019-04-12 22:35
kuule habe,kas mustalt ikka saab ülevaatust teha...
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD