Menu

FOTOD Lõuna-Eesti erihooldusteenuste keskuse peremajade ehitus on alanud

  • Kirjutas Kalev Annom

Projektijuht Kaimar Siidra paigaldas eile hommikul Kreutzwaldi-Kraavi tänava nurgale objekti infotahvli. FOTOD: Kalev Annom

MTÜ Lõuna-Eesti Erihooldusteenuste Keskus juhataja Kaja Solom on rõõmus, sest kohe pärast ehitushanke lõppemist ja lepingu sõlmimist alustas OÜ Semuehitus ehitamisega. Praegu rammitakse juba kiilvaiu. Eile paigaldati objektile infotahvel. Ehitamiseks on aega 11 kuud.

Projektijuht Kaimar Siidra

Eile hommikul ütles OÜ Semuehitus projektijuht Kaimar Siidra Võrumaa Teatajale, et praegune on erihooldusteenuste keskuse kolmas ja lõplik asukoht. Esialgu oli keskus kavas rajada bussijaama juurde, siis Olevi tänava-Räpina maantee nurgale ja lõpuks Kreutzwaldi-Kraavi tänava nurgale, endise Võrusoo kooli õppeaeda.

Seellllineinelline hake hahakkkkababkab kkkeseskuseskuskuss vväljaälja nägema. Pnägema Paarremaemall on näha väike nurgake endisest Võrusoo koo-list.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD