Menu

FOTOD Lõuna-Eesti erihooldusteenuste keskuse peremajade ehitus on alanud

  • Kirjutas Kalev Annom

Projektijuht Kaimar Siidra paigaldas eile hommikul Kreutzwaldi-Kraavi tänava nurgale objekti infotahvli. FOTOD: Kalev Annom

MTÜ Lõuna-Eesti Erihooldusteenuste Keskus juhataja Kaja Solom on rõõmus, sest kohe pärast ehitushanke lõppemist ja lepingu sõlmimist alustas OÜ Semuehitus ehitamisega. Praegu rammitakse juba kiilvaiu. Eile paigaldati objektile infotahvel. Ehitamiseks on aega 11 kuud.

Projektijuht Kaimar Siidra

Eile hommikul ütles OÜ Semuehitus projektijuht Kaimar Siidra Võrumaa Teatajale, et praegune on erihooldusteenuste keskuse kolmas ja lõplik asukoht. Esialgu oli keskus kavas rajada bussijaama juurde, siis Olevi tänava-Räpina maantee nurgale ja lõpuks Kreutzwaldi-Kraavi tänava nurgale, endise Võrusoo kooli õppeaeda.

Seellllineinelline hake hahakkkkababkab kkkeseskuseskuskuss vväljaälja nägema. Pnägema Paarremaemall on näha väike nurgake endisest Võrusoo koo-list.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

-1 #1 Tule taevas appi 2019-04-26 07:34
No ma ei saa ikka aru kuhu see tuleb
Tsiteeri | ebasobiv
+10 #2 Palume ka taevast appi 2019-04-26 16:58
Solom võib küll rõõmus olla, aga tulevased naabrid kohalikke küll ei rõõmusta
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #3 ahzoo 2019-04-26 21:15
Tule taevas appi kirjutas:
No ma ei saa ikka aru kuhu see tuleb

krr krr krr ikka endise soo kooli katseaia alalae kus oma mekk mekib kohe kogu riigi poolt välja imetud infra oma ukse ette toomisest ja siis koolimaja...hop sti ...jne...mis küll toimuba...riik müüs koolimaja ja nüüd jälle riigiasutus samaml krundil...aga see katsupoe ärikas annely….küll ikka SUSSERDAB...
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Hetkel enimloetud

15 PÄEVA ENIMLOETUD