Menu

Uue parkimiskorra eirajaid karistatakse esialgu hoiatusega, alates järgmisest kuust trahviga

  • Kirjutas Kadri Nagel

Uut parkimiskorraldust pole veel päris omaks võetud ja see vajab harjumist. Parkides ei tohi ära unustada parkimiskella või parkimisaja algusest teavitava paberilehe asetamist nähtavale kohale. Foto: AIGAR NAGEL

Alates 16. aprillist hakkas kehtima uus parkimispiirang, kus Võrus Tartu tänaval (keskväljakuga piirneval lõigul), Lembitu 2 hoone ees, Koidula tänaval (keskväljakuga piirneval alal), Jüri tänaval (lõigus Vabaduse tänavast kuni Tartu tänavani) ja Vabaduse tänaval (lõigus Mäe tänavast kuni Fr. R. Kreutzwaldi tänavani) on tööpäevadel kella 8–18 lubatud tähistatult parkida kuni kaks tundi.

Uut nõuet ei ole liiklejad veel hästi omaks võtnud ja see tuleb paljudele üllatusena. Nimelt võib iga päev märgata parkijaid, kellel puudub parkimiskell või mõnel muul moel teavitav info. Parkijatelt küsides selgub, et paljud ei ole uusi liiklusmärke märganud, sest pargivad seal tihti ning märkidele tuttava keskkonna tõttu tähelepanu ei pööra.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+4 #1 Meelis 2019-04-26 13:27
parkimise piiramisega peab alustama volikogu õuelt
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 Guest 2019-05-04 11:31
nagunii politsei sõidab valesti parkinutest silmad kinni mööda linnas juba kaks aastat vähemalt
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Hetkel enimloetud

15 PÄEVA ENIMLOETUD