Menu

Volikogu uuris põhjalikult Vastseliina hooldekodu puudutavaid tehinguid

  • Kirjutas Heleri Lakur

Hoolimata Vastseliina hooldekodu ümber keerlevatest küsimustest toimub hooldekodu elanike jaoks kõik loomupäraselt. 73aastane hoolealune Kalju on 73aastane, loeb lehti, vaatab televiisorit ja ei kurda millegi üle. Isegi suur seinamaal hooldekodu sissepääsu juures tõmbab nii tema kui ka külastajate pilke. Foto: AIGAR NAGEL

Võru vallavolikogu revisjonikomisjon hakkas Vastseliina hooldekodu ostu-müügi tehingutega seoses uurima seoseid endise vallavalitsuse liikme ning ehitajapoolsete korruptsioonikahtluste tõttu. Vastavasisuline akt on vallavolikogu revisjonikomisjoni liikmete poolt veel küll kinnitamata, kuid sisuliselt valmis.

Akt veel kinnitamata

Revisjonikomisjoni esimehe Aivar Rosenbergi kinnitusel ei selgunud komisjoni lähemal uurimisel midagi sellist, mida oleks põhjust uurimisorganitele esitada, kuigi ta akti sisu täpsemalt avaldada ei soovi.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD