Menu

Volikogu uuris põhjalikult Vastseliina hooldekodu puudutavaid tehinguid

  • Kirjutas Heleri Lakur

Hoolimata Vastseliina hooldekodu ümber keerlevatest küsimustest toimub hooldekodu elanike jaoks kõik loomupäraselt. 73aastane hoolealune Kalju on 73aastane, loeb lehti, vaatab televiisorit ja ei kurda millegi üle. Isegi suur seinamaal hooldekodu sissepääsu juures tõmbab nii tema kui ka külastajate pilke. Foto: AIGAR NAGEL

Võru vallavolikogu revisjonikomisjon hakkas Vastseliina hooldekodu ostu-müügi tehingutega seoses uurima seoseid endise vallavalitsuse liikme ning ehitajapoolsete korruptsioonikahtluste tõttu. Vastavasisuline akt on vallavolikogu revisjonikomisjoni liikmete poolt veel küll kinnitamata, kuid sisuliselt valmis.

Akt veel kinnitamata

Revisjonikomisjoni esimehe Aivar Rosenbergi kinnitusel ei selgunud komisjoni lähemal uurimisel midagi sellist, mida oleks põhjust uurimisorganitele esitada, kuigi ta akti sisu täpsemalt avaldada ei soovi.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+8 #1 Marfa 2019-05-07 18:54
No näete! Rõuges ei uuri keegi midagi. Endine rev.kom.esimees näriti lahti, et vanad ja uued vassimised päevavalguse kätte ei komistaks. Nüüd klähvib seal truualandlik p-lakkuja ja asjad on jokkis. Eksjuht Toots vaatab pealt, kuidas tema endisi häid ametnikke alandatakse ja hirmuvalitsuse all hoitakse või muidu...... See pole vallavalitsus vaid teatud sorti klubi. Teatud sorti ja teatud sordi jaoks.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Hetkel enimloetud

15 PÄEVA ENIMLOETUD